+90 (312) 472 18 44 | info@ertembilisim.com

Seslendirme ve Anons Sistemleri

seslendirmeveanonssistemleriSes işlemede eşitleme bir ses örneğinin frekans zarfını değiştirme işlemidir. Sesi elektronik ortamda akustik olarak şekillendiren devredir.

Etimolojik olarak, bir sinyalin frekans cevabını düzeltmek, eşitlemek anlamına gelmektedir. “Eşitleyici” (Ekolayzır) terimi genellikle yanlış olarak ses filtresi anlamında kullanılmaktadır. DJ mikser ekipmanı ve yüksek duyarlılıklı ses bileşenleri genellikle bu türden grafik eşitleyicilerine sahiptir.

Seslendirme Sistemleri İşyerleriniz, camiler, özel toplantı ve seminer alanlarının kablolu yada kablosuz maksimum kalitede ses verilmesini sağlayan sistemlerdir. Bina ve tesislerin genel seslendirme sistemleri, müzik yayın, genel anons, özel anons, acil anons ve benzeri uygulamalar için kullanılmaktadır.

Seslendirme sistemleri her ne kadar basit bir yapı gibi görünsede özel olarak projelendirilmesi gerekmektedir. Bu sebeple projeleriniz için bizimle irtibat kurarak istediğiniz sistemler hakkında daha gerçekçi bilgilere ulaşabilirsiniz.